| andreeahaynes a întrebat:

este un baiat care ma place si nu ma lasa in pace ma enerveaza zice ca ma iubeste etc si eu il ignor total si tot nu ma lasa in pace chiar si dupa ce i-am spus ca eu nu simt la fel pentru el cum sa il fac sa ma lase in pace

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Evident ca tu nu simti la fel pentru el deoarece tu pe mine ma iubesti big grin Lasand gluma la o parte cati ani are tipul? 12 sau 13 cumva? Probabil doar isi bate joc...hmm "bate joc" e cam dur spus...probabil vrea sa arate prietenilor lui ca are tupeul de a face chestia asta, dar pe de alta parte e foarte posibil ca el chiar sa te placa. Cel mai bine ar fi sa aveti o discutie doar voi doi in care sa-i spui ca tu pe mine ma iubesti (glumesc iarasi big grin) si sa-l rogi frumos sa te lase in pace, dar nu fi prea dura pentru ca daca el chiar te place atunci sa-i adresezi cuvinte "grele" ar fi o lovitura grea pentru el.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ignoranta atrage. Asa se intampla mereu, aia care nu ne plac, pentru ca ii ignoram, aia ne streseaza mai tare. Eu zic sa sa-l bagi in seama ca un amic, cand ai nevoie de ceva suna-l pe el, sa te ajuta, sa-ti faca, sa-ti aduca, efectiv profita de el, la un moment dat se va satura si nu te va mai baga in seama, ori daca e fraier si nu se supara sa fie folosit, macar te-ai facut cu un "butler".

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l daca stie si daca are cu ce face sex, cu siguranta ca se va speria si te va lasa in pace. Atunci te vei amuza de prostia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plăteşte nişte oameni să-l bată. happy