| dinutza a întrebat:

Eu am 12 ani cersc ft repede dar nu ma ingras. Ce trebuie sa fc ca sa ma ingras darsa nu mai cresc casunt prea inalta pentru virsta mea fundoi...

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

straight faceMai fa putina scoala, ca sa inveti sa scrii corect!winking

Mananca mult la orice ora thinking Si eu incerc sa ma ingras crying Da din contra slabesc mai mult.

| Elysssa a răspuns:

N-ai ce sa faci, esti in crestere.Mananca mai mult, la orice ora, daca vrei sa te ingrasi!

| Fl0rIn a răspuns:

Nu te vei ingrasa decat dupa 18 ani happy asa sunt si eu am 14 ani si 184 cm big grin dar daca vrei poti sa te apuci de tras nitel de fiare si sa faci sport ar fi perfect happy