| anamariaiuliana a întrebat:

Eu am 12 ani si am un prieten ca nu-i pot spune iubit ca stiu ca la varsta asta nu exista dragoste dar el tot bate apropouri de genu sti sa saruti french etc

si cred ca vrea sa il sarut dar eu nu stiu daca nu cumva sunt prea mica pentru un sarut

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu eşti prea mică pentru un sărut.
Generalizările de tipul ăsta: "azi vrea să-l săruţi mâine vrea sex - aşa-s băieţii" sunt de porc târâite prin parcarea de vidanje pline.
Nu băga în seamă toate muştele.

Succes.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna papusa, a te saruta cu cineva nu e un lucru rau sa stii asta.Decizia de a te saruta sau nu iti apartine, fa cum crezi tu ca e mai bine, daca nu te simti pregatita pentru asta atunci nu o fa, nu trebuie sa iti faci griji, ai 12 ani, deci ai timp si pentru sarut french dar daca tu iti doresti atunci e ok, ca un sarut nu are ce sa iti faca, doar sa ai grija ca de la saruturi se poate ajunge si in alta parte, asa ca ai grija de tine!

| Silvia a răspuns:

Offf ce raspunsuri aiurea au dat uniilaughing. Eu nu cred ca e nimic rau intr-un saruthappy.

| ShineMe a răspuns:

Deci copii la 12 ani mai nou se gandesc la french.Nu ma mai mira nimic. Daca mai nou viata sexuala se incepe la 12-13 ani... Un french nu ma mira. Dc noi la 12 ani nu prea stiam ce e ala sex sau dragoste sau sarut?

| Macho a răspuns:

Nu cred ca esti prea mica pentru acest lucru, important e sa nu accelerezi lucrurile.

Scrii bine pentru o fetita la 12 ani blushing, bravo.
Succes, si vezi ce faci cu french -ul ala tongue

| Fllly a răspuns:

Pai daca acu la 12 ani il sarutzi, pe la 13, 14 ani vii cu intrebari de genu:am ramas insarcinata :O:O ce ma faclaughinglaughing)...
nu'i un lucru rau a te saruta cu candva french smugsmug dar ai mare grija...
azi vrea sa'l pupi si maine vrea sexwinking...
asa's baietii.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca esti constinta de acest aspect.
Lasa lucrurile sa decurga de la sine, sigur el va sti ce sa faca si tu te vei descurca. La 12 ani ti se pare ca esti mica? Stai draga linistita, un sarut mic nu strica. Sunt altele care la varsta ta s-au saturat de ale farduri si haine ca de 18 aniwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ca esti mica dar oricum el ar trebui sa faca primul pas nu sa te roage sau sa bata apropouri. Intr-un fel lui ii este frica sa nu dea gres asa ca te pune pe tine sa faci primul pas si in caz ca dai gres el sa iasa basma curata

Răspuns utilizator avertizat
| puffle a răspuns:

Nu esti deloc mica. oricum il ziua de azi nu e mare lucru un sarutwinkingasa ca nu te teme ca nu esti deloc micawinking