| chiftelutza a întrebat:

Eu am 19 ani si el are 20. suntem amandoi virgini si suntem impreuna de 1 an si jumatate. am vrea sa ne incepem viata sexuala dar mi-e frica ca ma va parasi dupa aceea sad voi ce parere aveti? este posibil avand in vedere faptul ca imi demonstreaza in fiecare zi ca tine la mine

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca tine intr-adevar la tine, nu vad unde e problema.
Nu uitati de prezervativ.
Te pup!

| lucik93 a răspuns:

Pai.daca ar fi vrut sa plece nu ar fi plecat pana acum? mai ales ca sunteti de 1 an jumate..stai linistita ca nu pleaca TE IUBESTE!

| Roxxannaaa a răspuns:

Pai eu zic sa te gandesti bine ..inainte sa faci acest pas ..deoarece exista fel si fel de oameni.dar daca tu ai incredere in el ..si esti sigura de continuitatea relatiei voastre ..este ok!happy :*

| Annie123 a răspuns:

Daca tine intr-adevar la tine, nu vad unde e problema.

| HELLBOY32 a răspuns:

Daca tine la tine, nu o sa te paraseasca!

| neutrino a răspuns:

Nu fi credula...Doar nu ai si pretentia sa te ia de nevasta! Daca vrei sa o faci, fa-o, dar mai usurel cu pretentiile.

| Lik3BoSS a răspuns:

Doamne,odata si odata o sa o faci, si normal ca va pleca, ca doar nu o sa stai cu el pana la 90 de ani, desii s-ar puteatongue

| mgtow a răspuns:

Daca nu risti ori alegi sa nu faci sex niciodata ori sa te multumesti cu unu si in viitor ce va fi sa fie te vei multumi si cu asta basta.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Buna!
eu cred ca te iubeste daca sta de 1 an jumate cu tine! si daca o vei face si dupa te v parasi sa nu iti para rau pentru ca ai 19 ani, si sa fi mandra de tien ca ai stat pana acum virgina nu vezi toate fetele de pe imvu la 13-14 ani scriu aici ca ce sa faca ca poate sunt gravide oribil! te pup mult succes :*

| TeddyDaiana95 a răspuns:

Nu se pune problema sa te paraseasca... daca a fost dispus sa te ast atata timp nu va face asta. plus ca si el e virgin. nu vad care e problema, va doresc succes

| ParaschivM a răspuns:

Nu te paraseste deoarece este si el virgin si dacă a stat pana la 20 de ani e Baiat serios

| h3r a răspuns:

A stat atât de mult timp cu tine, de ce ar face-o? Putem spune că te iubește, este doar cu tine, deci probabil este momentul potrivit!
Fără teamă!

| Ankutzaaa a răspuns:

Daca ai indoieli in ceea ce il priveste pe el, eu zic sa mai astepti..pentru ca nu are rost sa o faceti doar de dragul de a face.
Daca dupa 1 an jumate nu ai incredere..eu zic ca inca nu ti-a demonstrat ca te iubeste cu adevarat!
Pa, pa!

| chiftelutza explică (pentru Ankutzaaa):

Chiar mi-a demonstrat si am incredere in el, dar am fost ranita si mi-e greu sa am incredere in oameni, dar cumva stiu ca ma iubeste

| chiftelutza explică (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Mersi mult happy

| sensualus a răspuns:

Sa ramaneti impreuna depinde de amandoi si mai ales de el, daca pentru tine conteaza decisiv partea intima a vietii. ati avut o cina romantica? o baie senzuala? o escapada in noapte? placerea nu e ceva tehnic sau programat. pofta vine mancand cand doresti pe bune sa savurezi clipa

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru chiftelutza):

N-ai pentru ce :*happy