| vasile_2535 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea impreuna cu o prietena sa incepem o relatie sexuala cu toate ca ea e mai mare ca mine cu un an si amandoi suntem virgini...cum procedam big grin multumesc

2 răspunsuri:
| DianKa_7439 a răspuns:

Iehe,cum nu stii ce trebuie sa faci?big grinOk, deci, este o virsta destul de normala.Primult act sexual trebuie sa se petreaca intr-un loc neobisnuit,sau sa domine o atmosfera romanticahappyma rog,prima data,o ve-i tine minte pe mult timp cred,asta daca intr-adevar iubesti persoana respectivahappyDeci,poti amenaja tu incaperea in care va avea loc asta,adica sa ii faci o surprizabig grinPoti lua niste luminari,asa ca sa fie mai romantic)))poti chiar face o masa micuta,pui acolo ceva de gustare,eu stiu,si niste vin rosu(dar nici prea mult,ca mai apoi sa nu tii minte cum s-a petrecut ''activitatea''big grin)serviti putin,apoi,te apropii,o saruti,o mingii pina o exciti foarte binebig grinsi incepibig grinbig grinbig grinMult, mult succeswinkingVe-i reusi, sunt sigurahappy:*:*P.S.nu uitati si de protectiewinking

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Ma esti dus cum sa faci asa ceva e mai mare ca tine de ani doamne inseamna ca aia ce proasta rau de tot big grin