| blue95 a întrebat:

Maine vine o prietena de-a mea pe la mine si as vrea sa ne distram super bine. Ce idei imi puteti da ca sa facem impreuna, sa ne distram sa facem ceva ca sa ne simtim bine.Mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| DeeDee_9541 a răspuns:

Mie si preitenilor mei ne place sa barfimbatting eyelashes ( stiui ca nu e tocmai frumos dar e amuzant big grin) mancam popcorn si ne uitam la un film, mancam dulciuri pana nu mai putem laughing intam pe hi5 si comentam pozele prietenilor, vorbim pe mess cu baieti pe care nu ii cunoastem si este foarte amuzant sa flirtezihee hee ne machiam una pe cealalta in cel mai excentric mod posibil ( de preferat un machiaj cu care nu ai iesi nici moarta afara laughing ) comandam pizza, o rog sa isi aduca intr-un ruxac cat mai multe haine si sa le trantim in mijlocul camerei la fel si tot dulapul meu big grin le probam, le implumutam una la alta, se mai amesteca, mai luam hainele gresite, unele nu le mai gasim laughingrolling on the floor e chiiar amuzant laughing, il mai poti necaji pe fratele mai mic laughing mai sunt amuzante si jocurile tip twister laughing ne batem cu perne, sunam baieti din clasa si le supunem ceva de genul : " bun venit pe linia fierbinte, sunt aici pentru tine si iti voi satisface auditiv toate placerile " laughing))rolling on the floor)) e mortala asta! unii vor spune ca nu ii intereseaza si inchid( desi noi stim ca il tenteaza laughing) ) unii v-or ramane fara cuvinte, unu ne-a zis o data :" hai papusa, da tot ce poti! " am murit de ras! laughing)rolling on the floor) facem un top al baietilor, negandim cu care ne-am potrivi, notam pe o hartie tot ce stim despre un anumit baiat iar de cele mai multe ori descoperi ca ti-ai gasit o noua dragoste laughing), noi mai cautam tot felul de barfe pe my idol despre cantaretii/cantaretele, actorii/ actritele noaste/nostri preferati/preferate. Cel mai amuzant este sa cauti despre personajele de scandal chiar daca nu iti place atat de mult e amuzant big grin
cam asta facem noi... ma rog cred ca mai facem si altele dar nu mai imi amintesc eu prea bine happy succes si petrecere frumoasa

fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Poi puteti sa va uitati la un film pentru adolescenti( comedie, de preferatlaughing) Uite iti dau o listahee hee:
1. 18 Year old virgin
2. Mean girls
3. Just my luck
4. Not another teen movie
5. American Pie
6. EuroTrip
7. The perfect man
8. Transylmania
9. Confessions of a teenager drama queen
10. Labor Pains
11. Raise your voice
12. Bring it on
Le-am vazu pe toate, si sunt foarte tarihappy!

Puteti sa faceti o prajitura, clatite( ceva usor de facutlaughing
Luati-va cateva reviste si cititi... Nustiu ce mai puteti sa facetihee hee Ascultati muzica, dansatihee hee.Ceao.si distractie placuta!:*

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Jucati-va la calculator, faceti farse la telefonrolling on the floor, uitati-va pe reviste de genu CooL girl, Bravo girl, puneti muzica, dansati, faceti karaoke, iesiti pe la mall, sau puteti sa vindeti limonada afaralaughingeu am facut asta cu o prietenahee heece tare a fost:d

Distractie placuta!kiss

| ArT_2528 a răspuns:

Pai aici depinde de voi :X eu am o gramada de amintiri frumoase cu prietena meaw:X atata timp cat sunteti prietene o sa va distrati ff binewinking

peey o sa iti zici ke fac eu cu prietena meaw ke''a mai buna happy
-in primul rand ne amuzam cand gatim happy { alege ceva usor : gogosi, clatite (eu asta am fac)
- faceti popcorn si uitati'va la un film ( noi alegeam horror rolling on the floor acum dupa pref tuturorwinking
-faceti pose
-dansati si cantati impreuna

| ArT_2528 a răspuns:

Pai aici depinde de voi :X eu am o gramada de amintiri frumoase cu prietena meaw:X atata timp cat sunteti prietene o sa va distrati ff binewinking

peey o sa iti zici ke fac eu cu prietena meaw ke'a mai buna happy
-in primul rand ne amuzam cand gatim happy { alege ceva usor : gogosi, clatite (eu asta am fac)
- faceti popcorn si uitati'va la un film ( noi alegeam horror rolling on the floor acum dupa pref tuturorwinking
-faceti pose
-dansati si cantati impreuna
-ai putea sa ii faci niste farse
-organizeaza niste jocuri...
- faceti farse la tel, sau pe mess

app... ideile o sa vina de la sine important e sa va distrati orice ar fi:X

funda?batting eyelashes

| laurika_3432 a răspuns:

Dati o petrecere ar fi super. cred eu. e buna ideea?big grin funda?:X

| georgianaionescu a răspuns:

Faceti niste prejiturele big grin suc muzica... distractie placuta :*

| Elle_4800 a răspuns:

Sunt multe chestii de facut acum depinde de voi.
Puteti face clatite.
Puteti iesi in oras.
Sa mergeti la o piscina.
Sa va faceti manichiura si parul.
Sa vorbiti cu baietii pe mass, va faceti si voi de o ieseala.
Doar sa nu te gandestilaughing sa faceti tema la mate sau sa citit vreun roman la romana!
Depinde de voi.
Da-ti un partysmug Eu de obicei asta facbig grin.
Bafta.:*

| Andrei20 a răspuns:

DeeDee... tu te crezi chiar intr-o comedie?

| DeniSsa_6166 a răspuns:

Pai. puteti face mancare, prajituri, e foarte distractivlaughing. va puteti machia, coafa si puteti face poze artistice,. puteti sa va amintiti lucruri amuzante din copilarie, va puteti face manichiura,. puteti sa mergeti in parc, sau la o pizzerie,. sunt foarte multe ideiwinking