| ippppp878 a întrebat:

Eu am ejaculat prima oara la 12 ani cand am facut s*x cu perna, si pe parcursul anilor am tot ejaculat, acum am 14 ani si tot asa am ejaculat de mai multe ori si doar o zi am ejaculat de doua ori intr-o zi dar asta doar intr-o zi, bineinteles nu am ejaculat in fiecare zi, cate o data asa. Si nu am avut contact sexual cu vreo persoana de sex feminin, am facut s*x cu perna, atat nu cu o persoana. Si de u timp am inceput sa am si ejaculari nocturne, ultima a fost azi, dar acele ejaculari stiu ca este bine ca le am ca inseamna ca esti activ sexual, ca nu ai avut contacte sexuale iar corpul lucreaza si singur, ca a ramas o cantitate se s*erma ce trebuia ejaculata, ca te-ai uitat in ziua anterioara la ceva care continea s*x iar noaptea ai avut ejaculare nocturna, etc. Dar prima ejaculare nocturna am dat-o si am facut dusi si gata o perioada nu am mai dat, dar dupa aia cateva zile (3-4 zile) am dat ejaculare nocturna in alea 3-4 zile in fiecare noapte (3-4 nopti), dupaceea iar am stat o perioada, iar apoi iar am facut sex cu perna si dry grinding lap dance cu perna (astea doua separat si regulat nu des), iar apoi iar am avut ejaculare nocturna o data, am stat o perioada iar apoi inca una sau doua ejaculari nocturne. Dar de atunci sa inamplat ceva, normal ejacularile nocturne trebuie sa fie putine si sa visezi ca faci ceva excitant, s*x, dar eu saptamana trecuta (eram la mare, mai exact mamaia) am visat ca s-a pus o fata langa mine m-a atins cu piciorul de mine, eu am avut erectie si am ejaculat in vis ci si in somn, ce a fost asta?! Iar ieri (acum sunt acasa nu sunt in la mare) m-am uitat la filmul Jason Statham (actorul meu preferat) mechanic resurrection si eau mai multi actori, iar acolo era si Statham cu o actrita (care ei erau actorii principlai si jucau in film), iar azi noapte am visat ca Statham se i*pinge spre fr*care (aproape fr*cere) cu actrita aia, iar actrita aia geme, iar eu stau langa ei am erectie si ejaculez in vis ci si in realitate, ce treaba are asta cu filmul si ce este asta si ce este cu mine de mi se intampla asta!? Utilizatorilor ce este asta si ce se intampla cu mine? Si nu pierd prea multa s*erma? Ce o sa se intample? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Se întâmplă că ai multe poluții, din cauză că nu te „golești" de ajuns de mult prin metode mai normale: sex sau masturbare.
Mai „pune mâna" și rezolvă problema ziua, nu lăsa totul la voia nopții...winking
Și nu, nu „pierzi" prea multă spermă. Ai destulă și ce se ejaculează, se reface.

| ippppp878 explică (pentru mihai69):

Merci ca mi-ai zis, ca profesuara debiologie (tata o cunoaste si mi-a spus ca-i o proasta, numai prostii spune) si aceasta profesoara spunea (ca in toamna intru in clasa a noua si gata nu mai sm profesorii aia) ca sperma o sa se termine.

| ToniChoco123 a răspuns (pentru ippppp878):

Ce prostii scoate aia pe gura laughing)))

| mihai69 a răspuns (pentru ippppp878):

Nu se termină mai repede ca neuronu' ei...

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Organele baiatului vor produce sperma inca mult timp dupa ce neuronul acestei individe va disparea.

| mihai69 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cam asta ziceam și eu.winking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Ai dreptate, dar repetarea este mama invatarii.laughing

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Polutiile nocturne sunt ceva normal pentru adolescenti

| Dismally a răspuns:

Cum adica ai facut s.ex cu perna?

| ippppp878 explică (pentru Dismally):

Sex in bed doar ca in loc de o pers. era o perna.

| Dismally a răspuns (pentru ippppp878):

Am inteles, ai violat perna big grin

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Trebuie sa faci **** sau sa gasesti o gagica si daca e buna rau o legi de pat si o droghezi iar dupa o poti viola fara probleme.Asa iti vei rezolva problema. Eu as spune sa alegi varianta cu sex caci e mai practica.Cu multa placere

| ippppp878 explică (pentru Lalu_Maria-Alexandra_1988):

Ce **la mea!? Cum sa o violez pe una!? Eu nu-s nici obsedat sexual si nici sa violez iar dupa aia sa ascund urme si daca nu va functiona ajung la rece, nu vreau sa violez pe nimeni. Mai bine spune cum sa fac sa ma placa o fata.

| Baiat925 a răspuns:

Cum ai facut sex cu perna

| ippppp878 explică (pentru Baiat925):

Sex in bed, doar ca in loc de o persoana era o perna.