| stefand195 a întrebat:

eu am marimea penisului la 13 ani 10 cm. credeti ce e normal? voi ce marime aveti?

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Doamne nu stiu ce aveti toti baietii de la varsta asta incepeti sa va masurati penisul (parca nu aveti de lucru). Da' ce vrei sa-l folosesti de acum si tie frica ca nu o satisfacci?!
Uite si rasp la intrebare sa nu zici ca's nesi: da e f normal, penisul mai are timp sa creasta pana pe la 18-19 ani.

6 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Mda,pai si tu la 13 ani alta preocupare nu ai?

| pinkystyleツ a răspuns:

Aiurea... intrebarestraight facestraight facestraight face

| DilauRo a răspuns:

Este cam aiurea intrebarea, dar stai linistit o sa-ti mai creasca. Pentru ca esti in crestere.

| Alexutuleutu a răspuns:

Salut eu am 13 ani și am pensiul de 12 centimetri in erectie

| SweetGirl_7975 a răspuns:

Wowlaughing
pff...ce intrebare aiurealaughing
adica ai doar 13 anistraight face
si mai esti si in cresterehee heepana la 18-19 ani sa tot creascalaughing
dar tu alta preocupare nu ai decat sa il masori?laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Skloionieh a răspuns:

Salut eu am 13 ani și penisul de 9-10 cm