| AndreiMario81 a întrebat:

Am 15 ani si mărimea penisului meu este de 14 cm, este mic? Nu e intrebare pusă la mișto.Voi ce varsta si ce mărime a penisului aveti?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

27 - 20 (ani - cm)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mgtow):

Mai taie din macaroana ca rade viermisorul.winking laughing laughing laughing

| mgtow a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Problema e ca unele se plang de marime prea mare si le doare?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru mgtow):

Nu conteaza cat este de groasa; lunga vor toate, sai poate invers. laughing laughing laughing

| mgtow a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Lungimea conteaza mai ales pentru alea milf

| Emilian65 a răspuns:

Penisul tău are dimensiuni normale. Poți satisface, cu el, orice femeie.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ai fi fost femeie ti-as fi inteles curiozitatea. laughing laughing laughing Te incadrezi in limite normale

| Helpme99 a răspuns:

Am 19 ani si am penisul de 14.5 cm. Imi pot satisface partenera pana la orgasm.
Asta este media si nu ai nevoie de mai multwinking

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Helpme99):

Orgasm vaginal? Ori te minte iubita, ori (te) minţi tu. Şi nu zic că e problemă cu marimea penisului, dar mă îndoiesc foarte tare că ai făcut-o tu să aibă orgasm vaginal, deoarece e o raritate, chiar şi la experienţe vaste în arta sexului.

| Tovarasul a răspuns:

Eu am 18 ani si am penisul de 17, 5 cm si este de 14 in grosime