| Kalyn a întrebat:

Eu am o intrebare pe care i-am pus-o si fostei mele prietene de multe ori insa nu a fost prea explicita, pe voi fetele ce va atrage fizic la noi, cum ne plac noua de ex tatzele si asteathinking

Răspuns Câştigător
| yoyo_5656 a răspuns:

Nu depinde de fata la unele poate sa le placa cum arati, la altele comportamentu etc.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ochii,pieptul si abdomenul.

| alliwtsa a răspuns:

Din punct de vedere fizic:
1. fata
2.sa fie ingrijit ca aspect
3.corpul

| Just1dream a răspuns:

Pe mine personal m-ar interesa ochii si modul in care priveste si in special trasaturile fetei, dar lasand fizicul la o parte mult mai important este comportamentul
P.S. e de rau daca tie iti cad ochii in sanii unei fete

| Beibb a răspuns:

Pe mine de exemplu ma atrage un baiat daca poarta blugi pana.deci daca se imbraca bine. siiiiii ochii, nu conteaza culoarea lor, important este sa te pierzi in ei in timp ce baiatul zambeste si daca isi mai musca buza...auau.si fizic, pe mine ma atrag cel mai mult picioarele.