| angrydriver a întrebat:

imi spuneti si mie ce cadou sa iau fostei mele prietene indicand ca inca mai tin la ea?

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Cumpara-i un trandafir, si o bratara, apoi invit-o in oras! Cred ca va fi incantata!:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ea aparține trecutului, de ce alergi după amintiri?
Pa, pa.

| angrydriver explică (pentru Legiuitoarea):

Nu alerg dupa amintiri. dar si ea de ceva timp incearca sa fim din nou impreuna. si m-am gandit sa accept si vreau saa i fac un cadou

| Legiuitoarea a răspuns (pentru angrydriver):

Bună.
Și de ce nu spui așa.
Cumpără-i o ramă de fotografii, din aceea care se schimbă pozele.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Flori,parfum,ciocolata

| Mihaela1964 a răspuns:

Fostei prietene nu i se mai fac cadouri de nici un fel.Nu mai faci parte din viata ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Totul constă după buget, un parfum finuţ, o haină frumoasă.
Te pup!

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

O floare [ preferabil o zambila ].
Si daca ea face parte din trecut, crezi ca se intoarce in prezent?