| Alextusent a întrebat:

Eu am o iubita de care stie si fratele meu, el are 13 ani si eu la fel. Aproape de fiecare data cand sunt eu de fata (ea nu este de fata) el face misto de ea.Eu cred ca ii este ciuda, dar el zice ca si el are o prietena mai frumoasa decat a mea.Parintii mei si ai iubitei mele nu ne lasa cu baieti sau fete.Imi puteti zice de ce se comporta fratele meu asa, adica face misto de iubita mea
?

5 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Pai e clar ca e gelos, nu il lua in seama si daca vezi ca tot continua, spune`i sa iti arate si el prietena lui daca tot zice ca are si face misto de prietena ta.Pana la urma tu esti cu ea nu el.

| danifx2 a răspuns:

De fraier

| caius a răspuns:

E gelos?;
N-are ceva mai bun de facut;
ah si poate ca ARE 13 ANI?
vrei sa fie serios la varsta asta? slabe sanse;
daca tot te deranjeaza vorbeste cu el

| Rufus a răspuns:

Ai dreptate ii e ciuda ca tu macar ai o prietena el face... asa ca nul baga in seama si eu am la fel.

| Alex777 a răspuns:

Zii sat-i arate tie prietena lui sa faci si tu misto de ea sau vorbeste cu el sa vezi ce tot are de tot nu te lasa(bafta man)