| Perfectu a întrebat:

...Sunt intr-o dilema foarte stresanta pentru mine.Am vorbit cu prietena iubitei mele si ea a spus ca iubita mea nu mai vrea sa stea cu mine, dar ea de obicei imi zice de cel putin 20 ori,, te iubesc" cand vorbim.Dar cand am intrat pe adresa iubitei mele sa vad conversatiile nu avea conversatile respective de care imi vorbise prietena ei.(iubita mea e la mare).Ce sa fac, sa o cred pe prietena mea sau sa astept sa vina iubita mea sa vorbim? ...Multumesc!

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Cu iubita trebuie sa vorbesti neaparat! Nu ii sari in cap pana nu cunosti si varianta ei. Poate ca prietena aceea te mintewinking.

| Licurici_2266 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa astepti sa vina iubita pentru a va intalni fata in fata sa confruntati problema.E foatre posibil ca prietena ta sa te minta din anumite motive. Poate vrea ca tu si iubita ta sa va despartiti. Oricum cel mai bine e sa o astepti sa se intoarca de la mare si sa discutatihappy.

| neutrino a răspuns:

E un proverb: "Apara-ma de prieteni ca de dusmani am eu grija".

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

=]]. Doamnee. Fata ti-a dat messu` ei cu toata increderea. Si tu esti stresat? Si o controlezi? Parca tu ai fii tasu` care o controleaza cu cine vorbeste pe mess. -.- Daca tipa nu mai vrea sa fie cu tine? Ce e asa mare disperare frate?!? Ma si enervati (='.'=) E ultima fata de pe pamant?!? Ce pana mea! Da`o dracu! 1

| Perfectu explică (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Ce dracu' frate sa-mi zica in fata daca nu mai vrea sa stea cu mine, vorba ta, sunt destule dar ma mira faptul ca nu mi-a zis mie ci prietenei mele

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns (pentru Perfectu):

Poate i`a fost rusine? Sau poate nu a vrut sa-ti zica in fata sa nu te supere. Nu stiu ce sa zic. Dar inceteaza. Sunt destulee.

| Perfectu explică (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Ok mersi pentru raspuns

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns (pentru Perfectu):

E placerea mea happy

| Honeydew5 a răspuns:

Asculta prietenehappy..Probabil acelei "prietene" a tale ii place de tine si vrea sa te desparti de iubita ta..sau vrea sa se razbune pe iubita ta dintr-un anume motiv..eu zic sa mergi la iubita ta si sa discutati. nu are ce sa strice.iar daca e asa cum a zis prietena va scurta suferinta. Sper ca ti-am fost de ajutor

| LolaAlina a răspuns:

Bineinteles ca cel mai bine ar fi sa astepti sa vina iubita ta. Este vorba despre relatia voastra deci trebuie sa discuti cu ea. Nu zic sa nu o crezi pe prietena asta a ta, dar uneori, prietenii nu sunt asa prieteni cum se dau. Poate nu e adevarat si fata respectiva are alte interese si vrea sa va desparta.