| RAY a întrebat:

Eu as vrea sa imi spuneti ce v-a atras pana acum din experientele avute din viata voastra.

Dintre un baiat rau, dar urat si un baiat frumos, dar cuminte ce ai alege?
Dintre o fata proasta, dar frumoasa si una inteligenta, dar urata ce ai alege?

8 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Frumos si cuminte clar happy

| Drimmero a răspuns:

E greu aici,, daca e frumoasa si e proasta, nu ma uit la ea, daca este urata, dar o duce bibilica, ar fi interesanta dar atractia fizica la prima vedere ar fi la pamant... m-ai prins aici, fara replica. Una frumoasa si desteapta n-avem?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu te uiti pe naiba, ia imagineazati una frumoasa si dezbracata langa tine acum _

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E atractie de moment, dar daca vrei ceva serios, si cand deschide aia gura si nu stie sa lege 2 propozitii cum ar fi? Iti dai seama ca ma atrage fizic oricand.

| RAY explică (pentru Drimmero):

E man fi sincer cu mine, suntem barbati si ne bucuram sa vedem una frumoasa si sexy ca doar nu facem teste de iq cu ele, mai ales ca o femeie dezbracata aprinde creierul la propiu si mai mult sange se duce spre penis desi esti exictat instant involuntar, si singurul lucrul care il vrei e sex atunci, nu isi pasa de inteligenta ei

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Atunci da,, dar eu ma refeream strict la ceva serios. Atractia fizica e cea care ne dicteaza noua excitarea.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tie cand ti foame te gandesti foarte serios daca sa manci ceva sau nu a? conteaza si personalitatea nu spun ca nu dar prima oara ne atrage atracta fizica, orgasmul la barbati este mult mai mare cand o face cu una frumoasa, imagineazati un sex cu selena gomez sau una tanara, bine la voi in moldova sunt multe fete frumoase si sexy

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu-s din Moldova,, am zis la caterinca ))))))
Eu asta zic, prima oara si prima oara, ne atrage o fata frumoasa, e mai convenabil sa te satisfaca una frumoasa care arata bine, decat una care n-are dinti dar stie formule matematice.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Din ardeal?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici pe departe!

| Mayhem666 a răspuns:

Degeaba e frumoasa daca e proasta, deci a doua varianta. In timp frumusetea oricum se duce, dar inteligenta creste cu timpul.
Tu ce ai alege?

| RAY explică (pentru Mayhem666):

Asta e vrajeala, sincer ma asteptam la alt raspuns din partea ta, urata aia nu va deveni frumoasa in timp

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Gresit. Am avut o colega in liceu care arata mai mult cu un baiat decat cu o fata, si peste cativa ani am vazut ca si-a pus o poza pe Facebook cu inca o fata, si pot sa spun ca m-a surprins intr-un mod placut, parea foarte feminina si era foarte frumoasa, zici ca nu mai era aceeasi persoana.

| RAY explică (pentru Mayhem666):

Pai o femeie isi poate pune in valoare potetialu

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Tocmai ce ti-am spus ca arata ca un baiat, nu avea nici fund si nici sani, si nici peste acei ani nu avea, dar fara sa imi pot explica, arata foarte feminina.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

De ' femeia snur' ai auzit?

| mnbvf a răspuns:

A doua variantă.

| RAY explică (pentru mnbvf):

Multumesc pentru sinceritate

| 4StarLight a răspuns:

Cam niciuna laughing
Mereu m-a interesat echilibrul la un băiat, în trăsăturile lui!
Nu am pretenţia să fie frumos, să arate bine cum nu am pretenţia să fie obraznic sau cuminte!
Când placi pe cineva îl placi pentru cine este nu pentru cine va fi!
Ştiu că nu m-am făcut înţeleasă foarte bine, dar sper că măcar am surprins ideea!

| maite13 a răspuns:

Un baiat frumos si cuminte. nu ma intereseaza atat de mult frumusetea pe cat ma intereseaza cumintenia, caracterul lui.

| Kiskiri a răspuns:

Poate voiai sa zici băiat cuminte și urat/nu prea frumos și băiat frumos și rău.