| NightWing a întrebat:

Eu cred ca am probleme in a comunica cu fetele. Imi e foarte greu sa fac o fata sa ma placa. Foarte greu imi vad calitatile. Puteti sa imi dati niste sfaturi in legatura cu fetele? Va dau si idul meu nightwingpx

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ca sa vorbesti cu fetele trebuie mai intai sa fii nebun. Intelegi ce vreau sa zic? Atunci cand vei invata sa vorbesti cu tine insuti si vei reusi sa treci peste cei ce iti fura aerul pozitiv" din aer, atunci vei fi capabil sa comunici, sa filtrezi" cu o fata.Vezi tu fetelor le place siguranta si atunci cand tu vei fi sigur pe puterile tale nici nu iti vei mai bune aceasta intrebare.Acum tot ce trebuie sa faci este sa umbli la coarda sensibila" Maturizeaza-te!

| Hasz a răspuns:

Hai sa zic cum as face.Mi-as lua inima in dinti si ma duc la fata respectiva si o invit la o plimbare seara happy. Apoi totul o sa fie mai usor.Dar mai exista o cale.Fi tu insat-i.

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Servus NightWing.

Ca o fata sa te placa cu adevarat trebuie in primul rand sa fii tu insuti. Nu trebuie sa devii altcineva incercand sa-i atragi simpatia. In al doilea rand, incearca sa te apropii de ea, afla lucrurile care ii plac, vorbeste despre ea (incearca sa aflii ce lucruri ii plac, asa ii poti face o supriza, gen ii cumperi floarea favorita sau ceva.thinking ), gasiti niste lucruri care le aveti in comun.

Restul va decurge de la sine. Totul e sa gasesti fata potrivita. big grin

Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Kiragagash2012 a răspuns:

Pot sa te cunosc eu? Poate o sa te plac... Vreau funda big grin Si un prieten nou, trimite poze pe mail, kiragagash1012@yahoo.com

| SakonSIUkon a răspuns (pentru Kiragagash2012):

Mai mare prostie nu auzeam scuze ma.

| Kiragagash2012 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Cum ai auzit? eu stiam ca trebuie sa citesti ce am scris, nu sa auzi. Nu e bine, mai tongue

| NightWing explică (pentru Kiragagash2012):

Cred ca l-ai scris gresit.

| Kiragagash2012 a răspuns (pentru NightWing):

Scuze, n-am vazut, kiragagash2012@yahoo.com, big grin

| FeliL112 a răspuns:

Auzi iti spun pentru ca stiu cum sunt fetele laughing sunt fata.rolling on the floor
1.Trebuie sa flirtezi.
2. Mai iesi si din casa.laughing
3. Nu te indragosti de fetele din alta localitate. Indragostestete de una de la scoala ta.winking Daca vrei mai multee ID meu: Rock. feliwinking

Successs:*
Acum funda! :O3