| Yukiiiiiii a întrebat:

Eu cu Bff (fata si eu sunt tot fata) ne sarutam prosteste..azi am incercat pasional dar îmi era rusine eu vreau sa facem dragoste dar nu stiu cum sa-i zic. Aveti idei? nu sunt atrasa de ea dar vreau să incerc...Si nu stiu cum se saruta pasional.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a-ti da seama daca si ea are sau manifesta o orientare sexuala de natura bisexuala sau lesbiana, ai putea incerca sa o testezi in aceasta privinta, prin a-i propune sa vizionati filme cu lesbiene. Succes! big grin

| sofisis a răspuns:

Wow...mie nici prin cap nu mi-ar fi trecut sa fac sex cu prietenele mele. Ar fi ca si cum as fi facut sex cu sora-mea. Yuck.
Si...cum naiba faci dragoste daca nu esti atrasa deloc de o persoana? Serios, manichiura, barfa, machiaje, muzica, filme chiar nu mai sunt la moda? Mai nou si in relatiile de prietenie intre fete primeazq sexul? Chiar daca e fara atractie?
Parerea mea e sa cauti o fata care te atrage si cu care nu ai de imprtit nimic

| SG1995 a răspuns:

Pai e clar ca amica da e in ansentiment, spui direct pe un ton mai glumet: "Ce-ar fi daca am face sex?" A da asigura-te ca o intrebi dupa ce va sarutati.

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu zic sa experimentati impreuna sa va jucati si sa vedeti pana unde duce...

| kandaraki a răspuns:

Ii zici direct, soptind la ureche - te vreau, si gata.

| sweetangels a răspuns:

Era sa vomit...