| adelinaaabubulina a întrebat:

Eu cu iubitul meu vrem sa ne ascundem, sa tinem secret dar cineva a aflat si el s-a despartit de mine ce sa fac sa al cuceresc din nou?

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Daca din atata lucru s-a despartit de tine inseamna ca nu prea tinea la tine.pana la urma nu o sa va puteti ascunde la nesfarsit... daca va certati din atata lucru cand o sa fie probleme ceva mai serioase ce faceti? eu zic sa vb cu el si sa-i spui ca nu avea de ce sa faca asta.eu te-as sfatui sa-l lasi chiar daca il iubesti si iti este greu.lasa-l pe el sa vb cu tine ca dupa o sa se invete asa. daca chiar te iubeste se va intoarce el.

4 răspunsuri:
| answer a răspuns:

De ce vroiati sa va ascundeti? sau cumva el ti-a propus asta? Cine stie cate mai avea pe langa tine de a adoptat aceasta tactica! Te-a pacalit! Invata din greseli!

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Lasa-l ducase D...pe bune daca nu vroia sa afle nimeni inseamna ca cine stie ce avea el de gand uita-ltongue.App fa-ti un prieten caruia nu ii e rusine sa se afiseze cu tine Bafta si sper sa gasesti persoana potrivita nu ca mine un ratatrolling on the floor

| Alexaa_4438 a răspuns:

Iubitului tau ii e rusine cu tine? asta se mai numeste relattie? nu il "recucerii" pentru ca dupa cate vad eu ii e cam rusine cu tine nu merita fii sigura ca ai sa gasesti un baiat care sa te placa si sa nu vrea sa tina"secret" relatia voastra.

| pynnk a răspuns:

Pai daca s-a despartit de tine pur si simplu inseamna ca nu prea tinea la tine.incearca si vb cu el si spune-i ca vrei din nou sa ai o relatie cu el si nu spuneti la nimeni si nu dati de banuit nu va puneti avatar unu cu altu nu ziceti la nimenihappysucces:*