| ea_8849 a întrebat:

m-am despartit de iubitul meu pentru ca l-am inselat dar el era in alta tara si a aflat, acum nu mai vrea nici sa auda de mine. exista vreo cale sa ma impac cu el? sau o rugaciune! va rog cine imi da o rugaciune fundita

11 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Tradarea se plateste!

Răspuns utilizator avertizat
| Kylexy a răspuns:

Ti-ai facut-o singura cu manuta ta.
Ce avea in plus ala fata de iubitul tau? poti raspunde la intrebarea asta?

| Crisu a răspuns:

Toaga-te la Dumnezeu. Spune si tu TataL Nostru! Du-te la Biserica. Dar nu stiu daca astea ajuta la ceva, daca are idedi fixe, nimic nu le poate schimba...

| Candice a răspuns:

Pai frate l-ai inselat l-ai pierdut laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e barbat adevarat nu se va mai uita la tine niciodata.Nimanui nu-i place sa aiba o parasuta langa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia mai taceti bai fraerilor din gura ce voia-ti, sa faca fata sa faca paianjeni la fofoloanca. Si daca nu te mai vrea da-l in masa baieti nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si tu umbli numai cu agenti CIA...Crezi ca daca pleaca nu te afla?

| CristinaLorena a răspuns:

Eo zic sa uiti de el pentru. ca uh ai gresit si nu cred ca i-a placut ceea ce iai facut big grin
Funda? :X

| puffytzi a răspuns:

Cum spunea HAppyy... Dac tu la-i inselat totul depinde de el... nici tie nu cred ca tear cam fi convenit ca el sa fi fost in locul tau.Totul depinde de el si de cat de mult te iubea. Dac te iubea mult poate ca ar mai fi cateva sanse sa te ierte.