| Sergiu3562 a întrebat:

Eu cu prietena mea am avut un contact intim slab in care doar am introdus foarte putin penisul in interior dar nu a atins vaginul si au fost 2-3 secunde, am ejaculat inainte dar am urinat si pe mana nu am avut lichid, este posibila o sarcina? Va rog nu radeti ca nu e o situatie placuta

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai introdus penisul in cu(r)?

| sierra1 a răspuns:

"am introdus foarte putin penisul in interior dar nu a atins vaginul"

o adevărată scamatorie!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nici eu nu inteleg de ce va apucati de sex cand nu stiti nici macar cu ce se mananca.Cauta pe internet si vei vedea ca ai ajuns in vagin.Iar riscul de sarcina exista si el.

Sa ai tot internetul la dispozitie, cu acces la educatia sexuala si sa puneti astfel de intrebari...e tristut tare.Si nu ma refer doar in cazul de fata, ci in general la intrebarile din categoria dragoste si sex.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ha ha ha ha!
''am introdus foarte putin penisul in interior dar nu a atins vaginul''
Sigur e posibile o sarcina! Sarcina este sa-ti traga un sut in fund, labarule!

| GeorgeCazan a răspuns:

Cum ai introdus penisul în interior, dat nu ai atins vaginul? Tu ai gândit când ai scris o asemenea prostie?
Pentru o eventuală sarcină, trebuie făcut sex vaginal, cu ejaculare în vagin, în timpul perioadei fertile a fetei; dar tu nu știi dacă ai ajuns în vagin.

Ori ești analfabet funcțional, ori îți bați joc de site-ul ăsta cu postarea asta la mișto.