| glock35 a întrebat:

Salut TPU, am avut niste momente mai intime cu prietena mea, n-am facut niciun fel de act sexual, doar ca ne-am excitat amandoi, problema este ca am folosit acelasi servetel cand ne-am sters eu de lichidul preejaculator si ea de tot un fel de lichid care lubrifiaza vaginul, credeti ca s-ar putea sa fi ramas insarcinata?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Dar să nu mai faci economie la șervețele.

| dullcat a răspuns:

Nu pot intelege de ce va complicati existenta asa.laughing Spermatozoizii care probabil ca traiau in lichidul respectiv au murit in cateva minute de la contactul cu servetelul uscat.

| glock35 explică (pentru dullcat):

Este prima intamplare de genul, multumesc anticipat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sammie a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta o dată. Da, sunt șanse să rămână însărcinată.