| andreea_6939 a întrebat:

Eu cu prietenul meu ne'am despartit, am umblat 1 an, cum mai multe probleme s-au adunat nu mai suportam toate astea, prea multe.am ajuns la o concluzie ca mai bine ne despartim.eu il iubesc enorm si stiu ca si el. oare sufera? cum se simte el acum? o sa ma uite repede? stiu ca inca ma iubeste enorm, caci eu am fost fata care'l iubea cel mai tare pana acum... vreau sa fie fericit, merita tot binele, sa isi gaseasca o fata f buna, dar stiu ca nimeni n'o sal iubeasca atat de tare ca eu. dar in sufletul meu as vrea sa nu ma uite, sa se gandeasca la mine, si sa ma astepte si ani daca trebuie. dar nu ii pot cere acest lucru

4 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Care-i intrebarea?

Gandeste-te bine sa nu regreti mai tarziu.

Cum iti este mai bine, cu el, cu cateva certuri?
Sau fara el?

| andreea_6939 explică (pentru Papusik):

Pai mie normal cu el, ca noh, cumva trecem peste toate.dar asta din pacate depinde si de el, si asa se pare ca lui ii este mai bine fara mine.dar stiu ca el inca se bucura ca ma vede pe minde plangand sau ca sunt suparata si ca nu ies nicaieri. cand'col el se distreaza, dar face acest lucru doar ca sa uite si sa nu sufere.dar in interior sufera foarte tare...stiu acest lucru.numa i'as zice si eu cateva lucruri ca sa observe ca si eu ma simt bine, nu vreau sa il mint, dar nici eu nu ma pot distra, oriunde merg am amintiri cu el.si asa simplu nu ma pot distra, mai bine stau in camera! singura...

| lonley1heart a răspuns:

Care este intrebarea?

| Ruxanndra a răspuns:

Toata lumea face prostia aia sa se desparta de persoana iubita! Cand iubesti nu trebuie sa existe mereu o despartire. Se zice ca iubirea adevarata invinge asa ca daca il iubesti lupta pentru el. fi cu el orice ar fihappy N-are rost sa te gandesti la probleme mai greu tie fara el daca nu observi, eu mi-am dat seama de asta din ceea ce ai zis! Intelege nu trebuie mereu sa existe un sfarsit si daca va iubiti eu zic ca puteti trece peste orice obstacol sau problema care va iese in cale. Ce sa zic. Succes! Si daca va iubiti si el te iubeste si tu il iubesti tine-l langa tine nu il indeparta ca nu faci bine fiindca suferiti aman2! Gandeste-te bine si daca gresesti acum reparati greseala acum cand nu e prea taarziuuu:*:*