| LoveMuffin543 a întrebat:

Problema sentimentala. Am avut un prieten de un an care ma iubeste enorm si ar face orice pentru mine, dar ne-am despartit. Cand relatia avea 6 luni am inceput sa observ ca ma tine cam din scurt si in plus nu imi lasa deloc timp pentru mine. E greu sa explic. Ultima picatura: mi-a umblat in telefon din nou. Si in plus incepusem sa nu mai simt nimic pentru el pentru ac relatia s-a consumat repede.
Acum nu mai vreau nici un prieten si vreau sa ma concentrez pe scoala, dar el are felul asta de a fi, te face sa te simti atat de vinovat incat iti vine sa te impusti. Nu vreau sa-l vad ca sufera, dar nu vreau sa ma impac cu el. Vreau sa-si gaseasca o prietena care sa-l iubeasca atat de mult cum ma iubeste el pe mine.

Cum ies din situatia asta? Sa aleg scoala sau sa cred ca se va schimba si voi avea timp pentru mine?

3 răspunsuri:
| AdelixA a răspuns:

De asta te tinea din scurt pentru ca ati prins,, vechime,, vroia ca sa vada daca te-ai plictisit de el.Si ca sa nu-l mai faci sa sufere expicai situatia si daca vezi ca nu cedeaza spune-i ca ai pe altcineva.Mai bine plange doar unu dintre voi acum(el) decat amandoi mai tarziu.Sau fai cunostinta cu o fata.Depinde ce ti se pare mai potrivit.Succes!

| LadyDy01 a răspuns:

Lasa-mi un id si iti explic mai multe.:*

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Draga mea sa stii ca astfel de oameni nu se schimba mai bine concetreazate pe scoala si asa... pentru cum tiam mai zis mai sus ''ástfel de oameni nu se schimba''... funda?