| numaintorcdindrum a întrebat:

Eu cu prietenul meu suntem impreuna de aproape un an. la inceput era foarte tandru cu mine.se purta foarte frumos. ne-am despartit dupa ziua lui. ne-am impacat iar. dupa cateva luni.imi spune un coleg de clasa ca ma inseala cu o fata de la el de la scoala. eu, cum sunt mai naiva, am crezut.si ne-am despartit din nou. era foarte suparat, imi spunea ca dupa atata timp eu nu am incredere in el si alte chestii. cat timp am fost despartiti i-am spus sa-mi zica adevarul ca din moment ce nu mai suntem impreuna nu are de ce sa se ascunda.tot nu mi-a recunoscut, si l-am crezut. in fine, au trecut cateva zile. si mi-a cerut sa ne impacam, ne-am impacat. acum suntem impreuna. dar el este plecat.nu am mai vorbit de cateva zile. mi-e frica sa nu ma insele iar. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cOnTexT a răspuns:

De ce te iei dupa toti fraierii care te imbarliga? Niste idioti care nu au ce face.
Ai incredere in el nu mai fi asa geloasahappy. bft.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da ce oare ai putea sa faci? Angajeaza detectiv particular.

Nu mai sta toata ziua cu gandul acolo,devii obsedata de "ma inseala,ma inseala", simte si el ca esti neincrezatoare si se duce tot.
Nici nu mai crede lucruri auzite de la altii, mai ales "straini"

| cherrybomb a răspuns:

L-ai prins vreodata ca te inseala?
nu?
decii daca nu l-ai prins si te iei dp altii dc iti faci griji

| Xgirl a răspuns:

Fatah,ai 3 picioare sau ce? tu trebuie sa ai incredere si sal crezi pe el nu pe prietenul lui. daca nuh inseamna ca nu il iubesti cu adevarat! nu mai fi asa stresata, crezi ca daca te insela sa mai impaka cu tine de 100 de ori? Tine la tine si astay tot ce conteaza.Nul pierde, ai incredere in el! funda? sper ca team ajutatt

| numaintorcdindrum explică:

Nu l'am prins, dar el e mai na. de ala care ii plac fetele, asta ma face sa cred ca ma inseala. multumesc de incurajari. :*

| Diana_6572 a răspuns:

Nu il poti acuza de nimic din moment ce nu ai vazut tu ca te inseala,prietenii/prietenele pot spune asemenea lucruri si din invidie si nu trebuie mereu luate in seama parerile lor, ai putea cauta o modalitate de a-l pune la incercare si atunci vei vedea daca spusele prietenilor au fost adevarate sau nu, sper ca ti-am fost de ajutor. ^^