| mariusyk a întrebat:

Eu de 9 martie dau ciocolati la fete am una care imi pace ana mama mi-a dat 2 ciocolati speciale pentru domana profesoara si ana nu a venit la scoala. vroiam sa-i dau ei ciocolta speciala poate ma apreciaza si mama nu stie de ana. ce sa fac mia gasit cioclata ca nu am dat-o la profesoare si mi-a loato acum o iua si eu dau ei sau ce sa fac un ajutor?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Ciocolatilaughing

Te scuzam pentru greselile de ortografie... fa ce crezi tu ca e mai bine, doar iti place de Anahappy:X

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Frate dar multe greșeli bagi.

Răspuns utilizator avertizat