| penthouse a întrebat:

De fiecare data cand fac sex cu prietena mea, cu prezervativ ea dupa un timp se usuca si incepe sa o usture si ii piere cheful de sex.Am incercat o gramada de prezervative dar toate sunt la fel.Astept o parere. Funda

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Lubrifiant! si ofera-i preludiu la maxim, toot ce se poate apoi treci la treaba! succes

| BoBBy a răspuns:

Poate e alergica la prezervative big grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| monicutza_5552 a răspuns:

Mda. se usuca pentru ca " nu se simte bine ", nu e excitata... uteti folosi si un lubrifiant :*

| vampiressa a răspuns:

Dupa cum au spus si altii folositi un lubrifiant, asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai folositi prezervativul.Mergi la farmacie si cere un lubrifiant pe baza de ulei. funditabatting eyelashes?

| HardcoreMuffin a răspuns:

Ai incercat durex arouser? are lubrifiant mai mult.

| ellamarin a răspuns:

Prietena ta are probleme cu lubrifierea.http://www.i-medic.ro/......la-reusita aici poti citi despre lubrifiere

| nebunu_5532 a răspuns:

Sunt femei care sunt alergice la latex-ul din care sunt facute prezervativele. Icercati alta metoda de contraceptie si vedeti daca se intimpla la fel. Exista si foite chinezesti dar nu va feresc de posibile boli ci doar de o sarcina nedorita.