| STEFANXxX a întrebat:

Eu i-am spus unei prietene de-a mele ca nu am prietena si am intrebat-o daca vrea sa ma ajute acum am facut cunostinta cu o fata, dar nu stiu ce sa fac mai departe, pentru ca nu am avut niciodata prietena(am avut, dar nu m-am intilnit)ajutati-maaa plizzz. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Dacă îţi place de ea cu adevărat, lucrurile vor veni de la sine. O să vrei să o scoţi la un suc-ceai-etc., să te plimbi cu ea, o să fie o conversaţie, deci nu te speria, va decurge bine happy
Eu îţi urez baftă şi mult succes happy