| Alinutza_9996 a întrebat:

Eu il plac pe un baiat dar nu stiu daca el ma place. Adica: sta langa mine, ma
apara, vorbeste frumos cu mine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Gesturile astea indica exact cuvintele astea : " Te plac si vreau sa stau numai cu tine, si nu vreau sa patesti nimic."

Deci. sper ca ai inteles. Tipul te place.happy

5 răspunsuri:
| Green a răspuns:

E posibil sa te placa thinking Raspunde-i si tu cu aceeasi moneda si vezi ce se intampla big grin

| Madeleine94 a răspuns:

Eu cred ca si el te place odta ce face aceste gesturi...:p

| PiTik0t a răspuns:

Te place:X asta e logic:X...inceraca sa ii zici ceea ce simti dar mai discret ceva de genu printr-un zanbet ...il iei in brate il ti de mana chesti din astea:X>big grin

| catalinovicy a răspuns:

Ai grija sa nu profite de tine pune-l la incercare si cand crezi ca-i momentul spune-i in fata ce crezibig grin