| crazyboyy a întrebat:

Eu impreuna cu prietena am decis ca ar trebui sa facem dragoste... Si vine ea la mine etc etc. Ea virgina eu virgin. Ne dezbracam tot treaba lucru. Si acum vine beleaua... Prima data cand am incercat sa ii introduc penisul in vagin am uitat sa imi pun prezervativul. Chesia e ca eram cam umed pe cap(nu cred ca trebuie sa va spun si care)cand am incercat. Dupa ce am incercat m-am oprit. mi-am pus prezervativul. Si am continuat treaba.
Intrebarea e: are vreo sansa sa ramana gravida? (asta avand in vedere ca pe cap[stiti voi care] aveam sperma[cred])

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista o mica sansa, mai ales daca ai penetrat-o. Nu stiu cat de mare, depinde si de perioada ciclului menstrual in care se gasea partenera ta.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai asta trebuia pusa la categoria Trivia!, ca nici ca intrebare retorica n-are. "haz". cum mai poti sa intrebi asa ceva?! esti la prima tentativa, si nu stii nimic, n-ai citit nimic despre actul sexual?!
Riscul e destul de mare!
Dece nu te-ai spalat inaine sa pui prezervativul?!
Macar pe maini te-ai spalat inainte de a incepe preludiul - daca ai facut asa ceva macar, ca din relatarea ta se pare ca ai sarit peste?!

| Farcas a răspuns:

Sansele sunt mici dar nu imposibile. Tu sti ca ai fost,, ud,, dar nu mai sti daca ai avut sperma. Spune`i totusi prietenei tale sa faca un test de sarcina si data viitoare oricat de,, ud,, ai fi, pune`ti prezervativul si dupa aia,, incearca,,.

| lays a răspuns:

Pai in primul rand nu cred ca era sperma.atata timp cat penisul era erect nu cred! pentru ca dupa ce ejaculezi nu mai e atat de "tare" ca sa faci ceva cu el.deci...thinking

| marsy a răspuns:

Crezi sa nu! Nu cred ca este insarcinata, daca este virgina inseamna ca nici nu are cum sa ajunga sperma in vaginul fetei! Mi se pare ca nu aveti virsta potrivita pn a face dragoste, daca pui asemenea intrebari!(SORRY)

| εїз a răspuns:

Ba da, are cum sa ajunga sperma la vagin. dar trebuie sa ajunga foarte adanc. si sa i se rupa himenul. si himenul nu se rupe asa de repede.asa ca nu ar trebui sa iti faci nici un fel de probleme tongue

| extream a răspuns:

Nuj ce sa zic! Daca era o secretie a Penisului in urma Excitari sa stai linistit sa stii ca e asa transparenta si mai moale decat sperma dar insa dca era tare ai incurcato!

| botosel a răspuns:

E pre sperma sau ceva de genu...sau poate era ea excitata si cand ai introdus penisul te-a udat si pe tine xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost virgina cand am facut-o prima data cu prietenul meu(care era si el virgin;-) ) si ne-am destrabalat cum stiam noi atunci...si a folosit prezervativul inainte de a ejacula(de multe ori s-a intamplat asa). Dar ne-a venit mintea la cap si am inceput sa ne protejam.Pentru cateva minute de placere nu merita sa risti daca nu ai ganduri serioase.Asta se intampla acum 7 ani...acum este sotul meu si avem un bebe de 3 luni

| crazyboyy explică:

Deci atunci cand eram ud nu am penetrat-o. Doar eram la intrare. dupa ce mi-am pus prezervativul am penetrat-o

| mira_3499 a răspuns:

Buna cred ca ar trebui totusi sa-si faca un test de sarcina ar fi mult mai sigur si v-ati linisti mai ales ea iti dai seama ce stresata este, prima data sa patesti asa e un pic cam nasol! bafta si aveti grija

| bebyko a răspuns:

Era smegma. chill down.