| Cristofar a întrebat:

Am avut aceeasi problema cu prietena mea adica nu mi-a intrat penisul la ea in vagin ( da am nimerit gaura cea buna, nu am penisul mic, si era in erectie). Cand mi-am dat prezervativul jos nu sunt sigur dupa un moment a zis sa il pun iarasi sa incercam din nou ( fiind duminica era inchis la farmacie si nu am mai avut de unde sa i.au ). Daca l-am pus invers si era un pic de sperma pe el, exista vreo sansa ca ea sa ramana gravida tinand cont ca nu i-am bagat penisul in vagin?
Daca se poate fara misto sau alte chesti happy

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Indicat ar fi să luați prezervative de rezervă pe viitor... Nu cred că există șanse de sarcină mai ales că practic nu ai ejaculat în interior. Spermatozoizii trăiesc în jur de 7-8 minute în aer, deci nu cred că există vreun risc. Puteți face un test de sarcină peste 14 zile pentru liniștea voastră, dar nu e cazul să vă faceți griji.

Baftă pe viitor. ^^

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Doamne,cum pana mea sa il pui invers?! Esti dus.

La scoala nu stiu cum inveti, dar la sex si protectie esti repetent.

Sa-si faca fata test de sarcina ca e foarte posibil sa ai parte de un bebe.

| CoquineNoire a răspuns:

Mai puta mare,dupa cum te lauzi, ai facut dragoste cu placinta americana? laughing ca la cat de inteligent esti, nici o c***a nu ar fi facut'o cu tine.

| ana_2556 a răspuns:

Daca nu a intrat in vaginul ei, cum Doamne iarta-ma vrei sa ramana insarcinata? prin aer? scuze de misto, dar ai ideea ce e aia anatomie? Nu are nicio logica intrebarea ta.
1. A intrat in vaginul ei, esti un inconstient, cum naiba sa il pui invers?!?! Poate ramane insarcinata.
2. Nu ai intrat in vagin, nu ramane insarcinata. Care e dilema ta de fapt?
Daca stii care e vaginul unei fete si nu ai ajuns acolo cu prezervativul tau pus inversstraight face atunci stai linistit... Mai dati pe la scoala copii...

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Sincer, n-am inteles mai nimic. laughing
Deci, daca l-ai pus invers, si era sperma pe el, poate sa ramana insarcinata, altfel nu. laughing