| fantasy01 a întrebat:

Eu iubesc un baiat care place alta fata dar e pe cale s-o uite! Cum il pot cucery? EL stie ca il iubesc dar nu stiu cum sa il atrag! Dar puteti sa imi spuneti sfaturi cum il pot cuceri circa in 4 zile! Fundacrying va rog ajutati-ma urgent

Răspuns Câştigător
| AnNyşK a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el sa intrii in vb cu el sa te faci mai interesata de el sh sa incerci sa-i demonstrezi prin ceea ce faci ca il iubesti sh ca alaturi de tine poate sa o uite pe respectivahappyIncearca sa-l uimesti cu cevawinking

1 răspuns:
| Liada a răspuns:

Pai nu ar fi cine stie corect sa te bazezi doar pe faptul ca e pe cale sa se despatre.probabil nu o va uita mult timp, probabil nu va vrea relatii cu nimeni pentru ca mai simte ceva la trecutul lor impreuna.sau ii poate va vrea s-o uite si se va lasa provokat la orice actiune a ta.incearca sa-l simti, sa vb ca sa intelegi cu ce respira si ce vrea pentru apropiatul viitor.fii prietena buna, sustine-l si la momentul potrivit destainute la un film in doi, tine-l de mina pe neasteptate,, e ceva marunt dar se va obisnui cu vesnika ta prezenta, o va uita si nu va putea fara tine.bafta