| Alessandra23februarie2002 a întrebat:

va roog dati mi si mie sfaturi, despre cum pot cuceri un baiat, cum il conving sa ma placa? Cum stiu daca ma place? Eu il iubesc enorm, si vreau sa fiu cu el... doar ca el... Nu mi spune nici daca ma place... Iar eu cred ca mi ascunde ceva. Va roog ajutati ma. Fundita

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu ai cum să îl iubești dacă nici nu știi ce gândește.

| mytzaa764539755 a răspuns (pentru T0T):

Sa mori tu de unde sti tu ca nu il iubeste fata? ce mie nu mi s-a intamplat

| T0T a răspuns (pentru mytzaa764539755):

Știu pentru că unii confundă termenul de a plăcea cu termenul de a iubi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

probabil îl placi, nu e vorba încă de iubire, mai e mult până acolo. nu trebuie să faci nimic ca să-l cucerești, probabil nici nu e interesat de tine, dacă te plăcea, făcea ceva în privința asta.

| Alessandra23februarie2002 explică:

Vreau sfaturi de la fete.