| viki_2528 a întrebat:

Eu l-am sunat aseara si a raspuns sora lui si mi-a spus ca e cu iubita lui. vineri el mi-a spus ca doar pe mine ma iubeste. apoi tot el zice ca nu e adevarat. azi l-am sunat si a raspuns o fata. ce sa fac? dau func

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Alegerea ia apartinut.Lasa-i in pace!

| eusiatat_9429 a răspuns:

Si tu inca mai crezi ca nu are pe nimeni? exista 2 variante :
1. ori mai are pe cineva care este în proporție de 90%
2. nu vrea sa mai vorbească cu tine dar asta este mai puțin probabil pentru ca nu ar mai încerca sa îți explice

sincer nu te merita dacă te minte

| Missperfect a răspuns:

Eu stiu spune-i ca daca nu iti spune adevarul ai terminat-o cu el! sau urmareste-l! sper ca ti-am fost de ajutor

| aldeaadinamaria a răspuns:

Il intrebidaca mai are pe altcineva in viata lui

| Micнio a răspuns:

Inteleg si mie imi place de un baiat si tot mor dupa el, dar ii place alta fata si tot asa s-a intamplat la mine dar intr-o zi i-am spu PA! eu nu imi sunt dusman mie si nu doresc ca sa-mi strik viata din cauza unui tip! Nu am vrut sa mai suport tot ce imi ziceau gasca mea care prieteneau cu el! Si m-am decis ca el sa dispara din viata mea! Si mie mi-a fost dureros ca nu il mai vedeam! Si iti spun cinstit te durea pe suflet ca nu il mai vedeai deloc, dar nu am regretat deloc si am alt tip cu mult mai simpatik ca el si mult mai destept si stiu precis ca el niciodata nu va iesi cu altra fata! Bafta si mult noroc!