| DenqOO a întrebat:

Eu nu am făcut cu iubita mea niciodată anal chiar dacă suntem împreună de vreo 3 ani și nici nu as vrea ca știu ca doare.
Faza e ca ea s-a întâlnit cu niște fete și a văzut ca e singura care nu a făcut sex anal și acum vrea anal.
Ce sa fac? Ce să îi mai explic ca să nu?

17 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

Barbatul e sclavul femeii. Daca sefa te-a pus la treaba, indeplineste-i porunca altfel te baga in gulag.

| romeo78 a răspuns:

Iubita ta vrea sex anal? Sau vrea să îți facă ție sex anal.
Nu spune nu, dar împreună pe internet citiți totul despre sexul anal. Citind poate îi va trece cheful.
Plus, ar trebui să pună la îndoială faptul că "toate prietenele ei" au făcut sex anal.

| RAY a răspuns:

Aia te tine ca pe catelus,se pare ca nu te duce mintea, nu e atrasa de tine, nu vrea sa faca sex cu tine, poate de mult a si scapat de ea, 3 ani wow

| str1tz123 a răspuns:

Daca ea vrea poti sa incerci si daca pana la urma nu e atat de rau pe cat crezi tu poate mai faceti si mai tarziu

| DenqOO explică (pentru RAY):

Sex normala făcut. Anal, nu, pentru că știu ce înseamnă

| Invictusman a răspuns:

Prezintă multe riscuri, ii poți cauza fisura anala neavând experienta, dureri și alte alea, spune-i sa nu facă ce o făcut prietene ei doar de dragul de a face și ea dacă nu simte. Spune-i ca ți-e nu îți place sexul anal dar dacă insista atunci trebuie sa ii îndeplinești "cererea" și sa pui în practica, dacă nu, poate o face cu altul care e binevoitor happy
E nevoie de preludiu înainte sa treceți la sex anal, de răbdare și sa fi gentil altfel ii produci leziuni serioase.
II faci anilingus sa o stimulezi, apoi ii indesi degetele ușor și ulterior introduci penisul, dar trebuie sa își facă clisma sa nu te murdărească cu cacao.

| rapandula a răspuns (pentru sdfxgyuiokplșlkmjhuy78):

Ce-ai fumat mai trollere? Tu cred ca esti un user pe care l-am blocat si de ciuda ti-ai facut altul ca sa ma amuzi. laughing laughing rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să refuzi pur și simplu.

| Tatsel a răspuns:

Trimite-o la mine ca ii fac eu.

| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca alea care spun ca au facut, chiar au facut?

| Anonimic a răspuns:

Nu tu vei simți durerea. Ea o va simți, mai ales daca tu esti dotat. Durerea va fi înlocuită de placere

| DenqOO explică (pentru darrio2007):

Mai mult ma interesează că o influențează. Putin îmi pasă că au facut-o

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai putea sa ii zici ca este foarte usor influentabila (:

regis
| regis a răspuns:

Explica-i ca e pervers, nesanatos, inuman, imoral, dureros... Dar nu uita, intr-o zi va gasi altul, caruia nu i se va parea asa.

| Andreeush a răspuns:

Spune-i că nu vrei și gata.

| asedfgrtu a răspuns:

Pain is fun?