| ItsTurbii a întrebat:

recent eu impreuna cu iubita mea am luat hotararea de a incerca sexul anal, as vrea sa stiu daca se poate cum decurge mai exact primul contact anal, Cum ar trebui facut? Care sunt asteptarile mele fata de reactiile ei? si gradul de durere va rog big grin Dau funda

Răspuns Câştigător
| RoxanaGhost a răspuns:

Din experienta mea proprie, am sa-ti dau cateva facts-uri...
1.Primul contact anal va fi dureros[depinde de persoana daca va durea mai putin sau mai mult]
2. Dupa primul contact ea va simti un gol intre picioare in zona triunghiului dintre coapse.Insa se va obisnui.
3.Cel mai bine e sa folositi lubrifiant.Nu-l inlocuiti cu saliva sau alte substante...
Si un sfat practic:Spalati-va foarte bine inainte si dupa actul propriu-zis.
Daca vrei mai multe sfaturi da-mi mesaj pe privat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Folosind prezervativ si lubrefiant si fara prea multe asteptari din partea ei, ca-i dureros si nu oricine il accepta din prima, cat despre placere, ma indoiesc ca va simtii ceva de prima oara.
Banuiesc ca ati citit de faptul ca si anusul se dezvirgineaza, ca treaba mare nu mai sta inchisa acolo, ca trebuie sa poarte dopulet dupa aceea, samd.

| seth2016 a răspuns:

Sexul anal poate fi placut pentru amandoi, doar pentru tine sau poate fi o catastrofa. Depinde cat de bine va pregatiti, inclusiv cu o clisma si un dus / baie impreuna. Sau puteti ramane la petting si nu va mai complicati.

Sexul anal poate fi dureros pentru ea. E important sa fie relaxata si sa aiba incredere in tine. Asezati-va intr-o pozitie sa-i vezi fata.

Foloseste lubrifiant cu generozitate si tine-l aproape. Penetrarea trebuie sa se produca lent, foarte lent, cu pauze. Lasa-i timp sa se relaxeze.

Nu neglijati igiena dupa, inainte sa va apucati de altceva. Deci inca un dus.

Daca faceti des sex anal nu strica niste gimnastica. Cauta pe net "butt kegels" pentru ea si "kegel for male" pentru tine (nu-ti dauneaza) si puteti face impreuna.