| mihailor a întrebat:

Eu plac o fata si ea pe mine (cred)
Eu sunt o fire mai rusinoasa si nu stiu cum sa i-o spun
RASPUNS COOL : FUNDITA

Răspuns Câştigător
| vladutGAMER a răspuns:

Esti intro situatie foarte neplacuta, mai intai imprietenestete cu ea, spune-i glume, bancuri.si dupa spune-i in gluma ce zici ma placi

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu sti cum sa -i spui atunci fata nu va sti niciodata ca o placi, prinde un pic de curaj si baga-te in seama cu ea, invit-o undeva si spune-i ce simti

| PureEvill a răspuns:

Toti au aceeasi problema...De ce nu o inviti la un suc la o cafea la o seara in disco sa te cunoasca mai bine..si cine stie... daca te refuza sti din prima, daca zice da atunci succes.Parerea mea

| Dina10 a răspuns:

Ar trebui sa dai mai multe detalii. Este colega cu tine? Ati povestit vreodata? Aveti ceva in comun ( vreo activitate )?

| mihailor explică (pentru Dina10):

Da e colega cu mine da am povesti o data nu sunt sigur

| Azµre a răspuns:

O scoți la un suc! Vorbești cu ea o faci să se simtă bine! Și atunci ești COOL!

| TheAce a răspuns:

Fii spontan si ai grija sa o aduci in zona ei de comfort. Dar nu pierde timpul degeaba. ''Mai tarziu devine prea tarziu''. Nu vrei sa traiesti toata viata intrebandu-te ''ce-ar fi fost daca?''.

| Rockafellas a răspuns:

II spui in felul urmator, mamasita faci favor? Si e prada sigura laughing

| PureEvill a răspuns (pentru Rockafellas):

rolling on the floor domnisoara fi larguta ne dansezi ceva la bara