| Crystina_6663 a întrebat:

Plac un Baiat de multt e in clasa cu mine si nu STIU cum sa ii spun ca il plac adiCa nu-mi fac curaj destul dar dACA ii voi spune cred ca va afla toata clasa si eu sunt cam rusinoasa si vor rade toata viata de mine ce sa fac! fUNDA (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, sunt 3 variante:
1. Ii spui ca il placi ( da nu tine cont de aceasta varianta)
2.Planuieste cu mai multi colegi sa mergeti la un film de groaza si aseaza-e langa el, asa ca atunci cand unul din voi se va speria ( preferabil tu
) sa sara in bratele celuilalt.
3. Ignora-l si imbraca-te sexy.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum scrii, lasa-l asa. N-a pierdut nimic.

| xButterflyxX a răspuns:

Ai putea sa-l iei intr-o pauza mai de o parte, sa nu auda toata clasa si sa-i spui.happy

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ahh, si cand te sperii la film, incearca sa faci putin teatru de calitate, ca sa te calmeze. preferabil o sperietura pe cinste.

| Monica_2388 a răspuns:

Spune-i ce simti dar sa nu auda toata clasa, cheama-l undeva deoparte si spune-i fara nici o retinere.Fa-ti curaj si o sa reusesti.Bafta!:*

| SmileyyXD a răspuns:

Pai incerci sa iti iei inima in dinti si te duci la el si ii zici ceva de genul:Vreau sa iti spun ceva.Eu te plac. Apoi pleci si daca iti zice ca si el te place ii spuibig grineci...Te gandesti la ceea ce ma gandesc si eu? Si daca spune da...sunteti impreuna.Dar[mereu exista un dar] daca nu iti zice nimic te duci in fata clasei si faci putina liniste apoi zicitongueentru cei care au auzit:Sa nu radeti e mine,chiar daca ziceti la toata clasa,nu imi pasa,eu mi-am aratat sentimentele. Daca in viata nu faci asta, nu o sa reusesti nimic in viata! Eu am incercat sa te ajut, sa imi zici daca merge!winking

| stepfania a răspuns:

I spui totul infata si daca va afla toata clasa atunci precis nu te merita.succes