| LemonMan777 a întrebat:

Imi place de o fata la scoala si nu stiu cum sa-i spun... Am auzit ca si ei ii place de mine dar nu stiu cum as putea sa-i spun. Apropo sunt o fire foarte rusinoasa. Imi puteti da niste sfaturi? >:

Răspuns Câştigător
| Leracika2000 a răspuns:

Salut! Pai incearca mai intii cu ea sa comunici asa nu prea serios,apoi poti sa o intrebi diferite intrebari ce ii place cam asa ceva, de ziua ei fai un cadou sau in timpul liber invit-o undeva si spune-i ca este in semn de prietenie, apoi spune-i ca o iubesti si ai vrea sa va intilniti, crede-ma ca ea la fel asteapta asta! Sper sa te ajute, Succes!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca nu vrei sa ramai o fire rusinoasa, ar trebui sa intri la atac.

| Calugar_Cristina_1999 a răspuns:

Poți începe prin a lega o prietenie cu ea, să o cunoști mai bine. Dacă îți place persoana ei, atunci poți trece la un alt nivel. Cunoscând-o mai bine, poate te vei îndragosti happy