| Pati_8697 a întrebat:

Eu plac un baiat, m-a pupat pe buze si acum nu ma baga in seama.sad
Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Vorbeste cu el...

| username23 a răspuns:

Nu-l baga si tu in seama. Stiu, e greu dar incearca doar pe o perioada de timp. Adica baietilor le place sa se faca ca nu iau fetele in seama doar pentru ca fetele se fuga din urma lor. Daca vei fi si tu putin indiferenta, atunci el va vedea ca daca nu te mai baga in seama risca sa ramina fara atentia ta. Stii cum e, daca incerci sa placi cuiva, se primeste din contra, asa ca zic vreo citeva zile sa-l lasi balta si aunci singur va veni la tine. Funda?

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Te duci la el si il intrebi dc te ingorawinking

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Stai un pic...El te'a pupat? ca daca e asa e cel mai bine sa'l intrebi ce are. Daca l'ai pupat tu il intrebi daca e suparat din cauza asta si'ti ceri scuze

| katycc a răspuns:

Incearca sa-l bagi u in seama.sa-l intrebi de ce te-a pupat si acum te ocoleste. spune-i ca ar trebui sa te lamureasca.sa-ti zica ce sentimente are pentru tine si sa nu se mai comporte asa... daca te vede ca pe o amica sau mai mult de atat.meriti o explicatie

| raluca18 a răspuns:

Fii indiferenta si raspunde-i cu aceeasi metoda

| andrasstefan a răspuns:

Eu asi zice sa il dai la rechinirolling on the floor.hm, patricia mai de graba cred ca a facut misto de tine.nu prea are logica.vezi tu, pina si tinerii astia de 16, 18 ani sunt niste porci de cea mai joasa speta.nu te stresa, daca tipul te iubeste, o sa vina in limba dupa tine.asi vrea sa stii un lucru: daca lasi sentimentele sa treaca peste ratiune e ca si cum tiai trage un glont intre ochi.meriti mai mult, cu mult mai mult. sfatul meu este sa astepti pina intr-adevar gasesti tipul PERFECT.nu te lua dupa tot soiul de articole scrise in presa.90% dintre ele sunt scrise doar ca sa faca senzatie si nimic mai mult, ele in realitate nu sunt folositoare. sfatul meu: asteapta. nu merita sa iti faci nervi si sa curga lacrimi amare pentru un tinc. daca vrei, ma gasesti pe mesenger la :numaisuntsingur

| Miinniiee a răspuns:

Te duci la el si ii zici:
De ce ma ocolesti, am facut ceva rau? puppy dog eyes
Si dupa il saruti rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat