| NicoleCatalina a întrebat:

Cum ii zic unui baiat ca il plac daca el nici nu ma baga in seama?

Răspuns Câştigător
| DΣΣΛ a răspuns:

Vb cu el. gaseste un interes comun. dupa aia il intrebi ce parere are despre tine. da zice ca esti asa cum ti-ar placesa zic. ii sui ca il placi. funda pls

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mai bine nu ii zice, risti sa te faci de ras.

| Zenithf a răspuns:

Ai face mai bine sa placi alt baiat. Cum zice @Abh, te faci de ras daca iti deschizi inima unuia care nici nu te baga in seama. Daca ti neaparat sa ajungi cu baiatul asta, fa-l sa umble el dupa tine, dar vei ajunge sa vezi ca nu merita efortul. thinking

| friday a răspuns:

Exact ce a zis Abh voiam sa scriu si eu laughing.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama, dara fara sa te dai de gol.intai vezi daca te place si el si dupa aia ii zici ca il placi. dar mai intai asteapta sa vezi ce zice el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Nico, Tu trebuie sa detii controlul situatiei luandu-l la misto si luandu-l peste picior.Asa ii vei atrage atentia si in felul asta vei exista pentru el.

| Sambotin a răspuns:

As avea aceeasi intrebare numa ca imvers... sunt baiat si vreau sa ii spun la o fata

| NoBoDy_9140 a răspuns:

Miai copiat numele am si eu cont cu koko big grin tongue
oricum pentru intrebarea ta raspunsul meu este:
atragei atentia spune-i profesoarei/invatatoarei sa te puna cu el sa faceti un proiect ceva legat de scoala si poti sa vb cu el
sper ca te-am ajutat :*