| lili24l a întrebat:

Cum ma pot baga in seama in liceu cu un baiat pe care il plac si cucare ma salut?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Saluta-te pana el va avea ochi si pentru tine.

| h3r a răspuns:

Cu ajutorul Sfântului Facebook și al Messenger-ului.

| Burondo a răspuns (pentru h3r):

Mai bine fara fb/mess asa o sa fie gen "conversatiiinterminabile pe net " si de abia iti spui buna pe holul scolii

| h3r a răspuns (pentru Burondo):

Chiar ai dreptate, însă ele sunt nerăbdătoare, n-ai ce le face.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare lili24l! Ai putea sa ii cumperi ceva ce il pasioneaza.O zi frumoasa sa ai

Răspuns utilizator avertizat
| Denis777 a răspuns:

Mergi la el si il surprinzi cu gramatica.

| andri22 a răspuns:

Colaboreaza cu el si afla cat mai multe despre el, intreabai lui ce ii place de obicei sa faca sau cu ce se lauda!

| Burondo a răspuns:

Incerca sa te imprietenesti cu persoane din anturajul lui, e mult mai usor sa faci asta cu o persoana pe care nu o placi big grin dupa care. incet incet te aproprii de perosna respectiva big grin

sau...
cand te mai saluti cu el. nu doar il saluti incerca sa porti o conv cu el... eventul nu stiu cerei o tigare. sau un foc? sau orice ca sa poti continua..sa nu fie doar un "buna"