| michaelaaa a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.Am intalnit vara trecuta un baiat, el m-a placut..eu nu, atunci.Acum eu il plac si el spune ca ma place si m-a pupat de cateva ori...dar,se poarta ciudat,cand nu ma baga in seama, cand da.Numai eu ma implic,iar el nu, desi spunea ca tine la mine.Ce ar trebui sa fac? Chiar tin la el.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce imi place cum ti-o intoarce, bravo lui baiat istet te joaca ca pe o marionetawinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa te impui si sa-l intrebi in mod direct, mai tu ce esti "barbat" sau maturoi? happy