| FearFactor a întrebat:

Eu si cu prietena mea cea mai buna am inceput sa iesim cu o gasca, in fine, o fata, verisorul ei si un amic.Amandoua am cam pus ochii pe verisorul acelei fete. dar el mi-a dat mai multa atentie mie.Prietena mea si-a aratat gelozia si asta cred ca pe el l-a cucerit caci a intrebat-o daca ar vrea sa fie impreuna.Verisoara lui a spus ca ii place mult de mine pentru ca sunt altfel decat prietena mea, si cu el am ras o gramada, ne-am simtit bine.Nu inteleg de ce a ales-o pe ea, urata nu sunt.Chestia e ca am suferit mult, am plans toata noaptea si acum nu stiu daca sa ii spun prietenei mele. Ea inca nu i-a zis ca da si stiu ca si ei ii place de el. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca si u il placi. in plus nu poti sa schimbi nimic decizia lui. poate ar fi cazul sa ii spui si lui ceea ce simti pentru el. el probabil ca nu are de unde sa stie ca il placi eu zic caar fi mai bine sa discuti cu el...

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa discuti cu prietena ta despre asta si apoi sa ii spuneti amandoua baiatului ca voua va place de el.Se poate intampla si sa nu-i placa de nici una.dar daca o vrea pe una in special sa vb cu prietena ta sa nu fie cu suparare.

ღBAFTA! ღ

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ar trebui sa vb cu prietena ta despre asta si dupa sa ii spuneti ca il placeti.E posibil sa nu ii placa niciuna, dar daca va alege in special sa vb cu prietena ta sa nu fie cu suparare.

ღBAFTAღ

| alicool a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti mai intai cu el.

| DyEnUtZaAaA a răspuns:

Sa le spui amandurora ca tu il placi mult tare pe el si ca de fapt incepi sa il iubesti