| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu prietenul meu vorbim despre orice si acum nu prea mai stiu despre ce sa mai discutam. Dati-mi si mie niste idei(cele mai bune primesc funda)happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Despre sfarsitul lunii.
Subiectele de discutie vin pe moment. Acum nu stiu. Cere-i parerea despre un film, despre un prieten sau o prietena, despre o mancare, despre un suc etc.

| Nobodyy a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film amandoi si sa spuneti pareri, apoi puteti sa va uitati la serialele acelea comice gen "robotzi" sau "viata romaneasca". Puteti sa aduceti momentele acelea romantice si sa va spuneti lucruri frumoase.Succes.~Yoni.

| Facese a răspuns:

Sau poate stai singura la pc. si nu ai ce face, dar doresti sa te lauzi prin felul acestawinking

| Armando_7890 a răspuns:

Vorbiti despre diaree,baraturi, gandaci, melci etc.