| cactusartier a întrebat:

Eu si prietena mea am intretinut relatii sexuale pe data de 1 si 2 ianuarie iar pe data de trebuie sa ovuleze conform aplicatiei de urmarire a perioadei. Totul a fost protejat. Credeti ca aceasta poate ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Știi cum se produce concepția? Dacă răspunsul este Da, ce rost mai are întrebarea de mai sus?
Contactul a fost protejat… De aici și răspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Numai să nu se fi fisurat prezervativul.

| Valentina8 a răspuns:

Daca totul a fost protejat corespunzator, NU!

| Ana2920 a răspuns:

Nu poate rămâne nimeni însărcinat, atâta timp cât totul a fost protejat, iar prezervativul nu s-a rupt sau ceva.

| ivees a răspuns:

Nup. In primul rând, că a fost un contact protejat, și in al doilea rând, ca nu era la ovulație.