| anonim_4396 a întrebat:

Eu și prietena mea suntem împreună de 1 an și jumătate! Învățând în aceeași scoala ne vedeam zilnic și totul era " roz ".
Țin sa menționez ca de când a început vacanta de vara lucrurile s-au răcit iar ea nu mai e ca altădată.
Ne-am văzut de aproximativ 3 ori...Mă respinge când mă apropii mai mult de ea!
Am rugat-o sa ne vedem zilele astea fiindcă erau sărbători dar a refuzat pe motiv ca vrea sa stea mai mult în casa! Aseară primesc mesaje." O Să merg în oraș cu...sa se vadă cu niște prieteni ".
Vreau ca totul să revină...Ea a devenit foarte irascibila!
Vreau ajutor

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Schimba-ti atitudinea si tu, fii indiferent, e posibil ca ea sa-si fi gasit pe altcineva sau poate are o problema si mascheaza, comunica cu ea.

| Kevin45674940 a răspuns (pentru Drimmero):

Am vorbit și despre asta. Spune ca mă iubește.Dar totuși o simt mai rece zilnic

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Dai cu rece in timp ce cauti pe alta preventiv

| Romanul86 a răspuns:

Devin-o și tu irascibil ca ea.