| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu avem doua bratari de argint, pe care am vrea sa le gravam love struck Aveti idei, ce am putea scrie? puppy dog eyes Fundoi :*

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu le mai gravați,că vă veți despărți peste ceva vreme și dați banii degeaba, pentru că apoi veți arunca brățările.
Sad, but true.

| yomotherfucker a răspuns:

Pai...numele vostru :*:*:*

| ToldTou a răspuns:

Dobitocii pentru totdeauna - asta ar fi frumos laughing

| diana97473 a răspuns:

Pe bratara ta scrii numele lui si el pe a lui numele tau...:X

| oOoRubyoOo a răspuns:

Numele vostru in alta limba
depinde cat spatiu ai pe ea ai putea sa scrii pe o bratara ceva iar pe cealalta sa se completeze ce scria pe prima bratara.

| 123456789101188888888 a răspuns:

Pai pe bratara ta poti scrie numele lui si invers...sau "Impreuna mereu" sau "viata mea":*:*:* bafta

| blackiedamon a răspuns:

Together for ever!