| Sfinnx a întrebat:

Eu si prietenul meu avem o mica problema in timpul sarutului.Pb e de fiecare data cand incerc/incercam un "french kiss" sau " un sarut cu limba" nu ne sincronizam deloc.Pana acum n-am prea reusit.
Ceva truculete, tehnici, sfaturi, reguli? :d Fundiita!

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Renunta la el, 99.9% dintre cei care nu se sincronizeaza cu iubi la sarut nu gasesc clitorisul.

| Sfinnx explică (pentru CoquineNoire):

Dafuq!?!

| Sfinnx explică (pentru CoquineNoire):

Nu e vb ca unu saruta mai repede si altu mai lent, ci ca nu stim cand sa folosim limba.

| AL3XG0DB0Y a răspuns (pentru Sfinnx):

Oricand Draga mea. Oricand laughing

| neutrino a răspuns:

Exersati pana va iese bine numarul, si apoi ai sa vezi ce usor este. Este ca si la dans, iti trebuie un bun partener, sau cel putin dornic sa va slefuiti reciproc.

| tdbmarius a răspuns:

Continua sa exersati.