| ady2005 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, si va rog sa nu radeti de mine!
Peste 1 luna fac 13 ani, si la noi in scoala maine se sarbatoreste Anul Nou, si dupa intram in vacanta. Sunt cu un baiat impreuna de 2 ani, suntem intr-o clasa, si ne-am sarutat deja de destul de multe ori, dar de fiecare data a fost gen doar un pupic pe buze, 1 secunda, dar azi mi-a scris ca maine sa ne sarutam ceva mai lung gen ca pentru ultima zi. In Moldova se zice,, sa ne imbalam" dar daca sunteti din Romania, sa fie gen french kiss, doar ca fara limba, fiindca nu stiu ma consider destul de mica pentru limba. Deci am multe emotii, si am 1000 de fluturasi in stomac, spuneti-mi ce sa fac! La voi cum a fost prima data? Dati-mi sfaturi va roooog!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intredeschizi gura, iti umezesti buzele (uscate), ti le apropii de buzele celui iubit, inchizi ochii....si gata, astepti sa vezi ce se intampa. Poti fi sigura ca totul va veni de la sine si va fi super placut. happy

| Mihai1221 a răspuns:

Loll esti din chisinau?