| heal a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am despartit si in seara asta urmeaza sa ne intalnim la vara lui care este prietena mea cea mai buna care soseste in tara.Nu stiu cum sa ma comport.Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| danasivali a răspuns:

Daca inca iti pasa ce crede despre tine inseamna ca inca il iubesti. Daca si el te iubeste pe tine o sa va impacati. Dar daca te duci la vara lui acasa asta nu inseamna ca nu trebuie sa vorbesti cu el.Incearca sa faceti o conversatie din lucruri banale, acordai putina atentie si o sa vezi ca incetul cu incetul o sa fiti prieteni si apoi din ce in ce mai mult. Incerca sa faci o conecsiune cu el privindul in ochii si observa cel mai mic detaliu care ar putea fi semne de impacare.SUCCES!

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Te comporți normal, ca și cu un amic

| Voidwithin a răspuns:

Nu e ca si cum ai fi inconjurata de straini...
Se pare ca inca mai ai o slabiciune pentru el.

| anonima0101 a răspuns:

Sa va impacati * Hai ca stiu ca inca il iubesti* blushing.

| EmanuelKant a răspuns:

Te duci in grajd si mananci fan.