| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu vrem sa facem baie impreuna.As vrea sa stiu daca exista riscul ca eu sa raman insarcinata.Mentionez ca vrem sa ne facem baie in cada, nu dus, si amandoi vom avea slipii de plaja pe noi.

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca n-ati avea slipi pe voi, as putea zice ca e o mica sansa, dar cu slipi chiar ca sansa e zero. Altfel ai ramane gravida la piscina.

| monyk a răspuns:

Buna, nu e nicio problema, stai linistita, ai zis baie, nu sex...in plus daca stati in slipi, nu ai de ce sa iti faci griji; sa stii ca spermatozoizii in contac cu apa mor, asa ca don`t worry!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate fata se gandea ca baiatul va ejacula in apa si d-aia s-a speriat!
Intrebari ca a ei am gasit pe toate site-urile si credeti-ma ca unii au spus ca e posibil sa ramana!
Pe un site foarte apreciat, de asemenea am gasit ca nu toti spermatozoizii mor la contactul cu apa...asa ca nu va mai mirati de intrebarile astea ca nici unul dintre noi nu stim clar daca poate sau nu ramane insarcinata.Sigur o sa vedem postari gen: eu/colega/amica a ramas insarcinata asa!

Trebuie sa specificam ca totul e relativ si unele lucruri se pot intampla.

Adaug ca nici eu nu cred ca e posibil asa ceva, mai ales daca el nu ejaculeaza si nu exista o penetrare!

| Anca a răspuns:

Scuze dar imi vine sa rad laughing)

Puteti face si sex in cada si el sa ejaculeze in apa, fara ca tu sa ramai insarcinata.
Dati-va slipii jos laughing) si treceti la baitza laughing

Tu iti dai seama cu cati ai ramane insarcinata la strand daca ar fi asa? laughing) Cu toti care intra in piscina laughing)

| Malvina24 a răspuns:

Daca aveti slipii pe voi stai calma, daca vrei sa se intampla mai mult protejaza-te!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu este nici un risc.atata timp cat se abtinewinking.

| madalicious a răspuns:

Nu, nu exista niciun risc sa ramai insarcinata, darmite mai avand si slipii de plaja pe voi... Doamne apara si pazeste. straight face

| Pho3nix a răspuns:

Cati ani ai?
Ai sa ai gemeni.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke...deci ar cam trebui să citeşti şi tu despre aparatul reproducător uman. Nu există nicio şansă. happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poţi să rămâi însărcinată doar în cazul în care el ejaculează în apă

| Alina_9354 a răspuns:

Pai nu prea are rost intrebarea ta...cu slipu pe voi cum sa se faca transferu de spermatozoizi?

| Gosh. a răspuns:

Ce intrebare.
Daca e asa, ai fi ramas insarcinata de cate ori te-ai dus la mare sau la piscina.frate ce intrebari mai puneti si voi.

| eugem35 a răspuns:

Dac se fac copii in genul in care nil descri tu atunci nu am mai avea loc pe planeta asta cati ani ai tu,, sigur nu este greu sa iti dea jos slipul in timp ce va sarutati si sa itroduca penisul in vulva

| zanesiprintese a răspuns:

Sa existe riscul sa ramai insarcinata cum?! Doar facand baie?! Si daca mai aveti si slipii pe voi. Cati 5 ani ai? Sau ai pus intrebarea la misto? Pai cand oamenii merg la strand raman insarcinate fetele cu jdemii de barbati cati se scalda-n bazin? Sau la mare? laughing laughing laughing

| Alina a răspuns:

Nu e niciun risclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mi$tiK a răspuns:

Draga. zi si tu ca vrei sa faci dragoste cu prietenul tau in vana, ca nu cred ca ramai insarcinata daca stai numai cu el in vana dara sa faceti nimic.

| zimonee a răspuns:

laughing) laughing daca o sa faceti doar baie nu ai nici o sansa sa ramai insarcinata, daca o sa faceti sex e indicat sa te protejezi!

| teolycy a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata fata. facand baie...nu ai cum doar daca faci sex, dragoste, si lasa in tine...laughing hai ca asta e tare laughing